КХЛ НХЛ НХЛ ФХУ АХЛ Белый Барс Кременчук Донбасс Львы Заказ такси
Get Adobe Flash player
КАЛЕНДАР
befo afte
Січень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Лютий 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Березень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Квітень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Травень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Червень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Липень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Серпень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Вересень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Жовтень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Листопад 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Грудень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
- домашні - виїзні
- збірної - контрольн.
fhu ВСЕУКРАЇНСЬКІ
ЗМАГАННЯ U-12

наступні  

03 - 04
лютого 2018
«Сокіл 2006»
(Київ)
«Дніпро»
(Херсон)
Sokil logo -:-
-:-
Dnepr
Київ. Каток Оболонь
17:30 та 11:15

попередні

16 - 17
грудня 2017
«Крижинка»
(Київ)
«Сокіл 2006»
(Київ)
Kryjinka 2006 5:4
2:1
Sokil logo
Київ. Каток Шалет
17:30 та 09:45
fhu ВСЕУКРАЇНСЬКІ
ЗМАГАННЯ U-13

наступні

13 - 14
січня 2018
«Сокіл 2005»
(Київ)
«Легіон»
(Калуш)
Sokil logo 5:4Б
3:4
Kalush-Legion
Київ. Каток Оболонь.
15:15 та 10:00

попередні 

16 - 17
грудня 2017
«Крижинка»
(Київ)
«Сокіл 2005»
(Київ)
Kryjinka 2005 3:2
1:4
Sokil logo
Київ. Каток Шалет.
14:15 та 11:30
fhu ЧЕМПІОНАТ
УКРАЇНИ U-14

наступні  

03 - 04
лютого 2018
«Кривбас»
(Кривий Ріг)
«Сокіл 2004»
(Київ)
Kryvbas -:-
-:-
Sokil logo
Кривий Ріг.
-:- та -:-

попередні 

27 - 28
січня 2018
«Сокіл 2004»
(Київ)
«Крижинка»
(Київ)
Sokil logo 1:6
1:5
Kryjinka 2004
Київ. Каток Оболонь
17:15 та 10:00

fhu ЧЕМПІОНАТ
УКРАЇНИ U-16

наступні

13 - 14
лютого 2018
«Білий Барс»
(Бров. р-н.)
Сокіл 2002/03
(Київ)
BB brovary -:-
-:-
Sokil logo
-
-:- та -:-

попередні  

27 - 28
січня 2018
Сокіл 2002/03
(Київ)
«Дніпро»
(Херсон)
Sokil logo 0:31
0:21
Dnepr
Київ. Каток Оболонь
12:45 та 12:00

«Кубок Перемоги 2015» (юнаки 2005 р.н.) Підсумки

Kybok-peremogy 2005З 8-го по 10-те травня 2015 року, у Могильові проходив Міжнародний дитячий хокейний турнір серед команд 2005 року народження «Кубок Перемоги 2015», в якому приймав участь  «Сокіл-2005» та посів 5 місце.

Учасники турніру:
Группа А: ОЦОР 1 (Могильов, Білорусь), «Юність» (Мінськ, Білорусь), «Сузір'я» (Москва, Росія), ОЦОР 2006 (Могильов, Білорусь).

Группа Б: СДЮШОР (Мінськ, Білорусь), ХК «Драгуни» (Можайськ, Росія), «Сокіл-2005» (Київ, Україна), ОЦОР 2 (Могильов, Білорусь).

Розклад турніру:

08.05.2015 (п'ятниця)

«Сокіл-2005» (Київ, Україна) - ОЦОР 2 (Могильов, Білорусь) 9:0 (3:0; 3:0; 3:0)
Шайби: 02:59 Римар (1:0), 10:58 Римар (2:0), 14:35  Герасименко (3:0), 15:57 Римар (4:0), 24:54 Герасименко (5:0), 29:27 Курзенков (6:0), 30:15 Герасименко (7:0), 32:26 Саєнко (8:0), 38:01 Лазьков (9:0)
Кращі гравці матчу: Даниило Римар - Олександр Крючек

«Сузір'я» (Москва, Росія) - ОЦОР 2006 (Могильов, Білорусь) 10:0
ОЦОР 1 (Могильов, Білорусь) - «Юність» (Мінськ, Білорусь) 5:0

13:30 ХК «Драгуни» (Можайськ, Росія) - «Сокіл-2005» (Київ, Україна) 2:6 (0:2; 0:2; 2:2)
Шайби: 02:00 Шведов (0:1), 04:57 Нехаенко (0:2), 16:13 Ширяєв (0:3), 25:25 Скляренко (0:4),
32:08 Шведов (0:5), 34:43 Захаров (1:5), 37:39 Ополинський (2:5), 38:19 Шведов (2:6)
Кращі гравці матчу: Дмитро Захаров - Семен Шведов

ОЦОР 1 (Могильов, Білорусь) - ОЦОР 2006 (Могильов, Білорусь) 15:0
СДЮШОР (Мінськ, Білорусь) - ХК «Драгуни» (Можайськ, Росія) 4:4
«Юність» (Мінськ, Білорусь) - «Сузір'я» (Москва, Росія) 3:6
СДЮШОР (Мінськ, Білорусь) - ОЦОР 2 (Могильов, Білорусь) 8:0

09.05.2015 (субота)

ОЦОР 1 (Могильов, Білорусь) - «Сузір'я» (Москва, Росія) 8:2

СДЮШОР (Мінськ, Білорусь) - «Сокіл-2005» (Київ, Україна) 4:2 (2:0; 2:0; 0:2)
Шайби: 01:08 Нестеров (1:0), 04:35 Михейчик (2:0), 26:18 Белкин (3:0), 29:33 Авсейко (4:0), 40:27 Захаров (4:1), 41:14 Ополинський
Кращі гравці матчу: Парахневич - Герасименко

«Юність» (Мінськ, Білорусь) - ОЦОР 2006 (Могильов, Білорусь) 7:0
ХК «Драгуни» (Можайськ, Росія) - ОЦОР 2 (Могильов, Білорусь) 14:0

Группа А:

Команди 1 2 3 4 І В Н
П  Шайби   +/- О
1 ОЦОР 1
(Могильов, Білорусь)
8:2
5:0
15:0
3 3 0
0 28-2 6 6
2 «Сузір'я»
(Москва, Росія)
2:8
6:3 10:0 3 2 0
1 18-11 5 4
3 «Юність»
(Мінськ, Білорусь)
0:5
3:6 7:0 3 1 0
2 10-11 -1 2
4 ОЦОР 2006
(Могильов, Білорусь)
0:15 0:10 0:7 3 0 0
3 0-32 -32 0

Группа Б:

Команди 1 2 3 4 І В Н
П  Шайби  +/- О
1 ХК «Драгуни»
(Можайськ, Росія)
 
4:4 6:2 14:0 3 2 1
0 24-6 18 5
2 СДЮШОР
(Мінськ, Білорусь)
4:4 4:2 8:0 3 2 1
0 16-6 10 5
3 «Сокіл 2005»
(Київ, Україна)
2:6 2:4   9:0 3 1 0
2 13-10 3 2
4 ОЦОР 2
(Могильов, Білорусь)
0:14 0:8 0:9 3 0 0
3 0-31 -31 0

14:00 SuperSkills

півфінал
ОЦОР 1 (Могильов, Білорусь) - СДЮШОР (Мінськ, Білорусь) 2:1
«Юність» (Мінськ, Білорусь) - ОЦОР 2 (Могильов, Білорусь) 8:0

ОЦОР 2006 (Могильов, Білорусь) - «Сокіл-2005» (Київ, Україна) 1:3 (0:1; 0:1; 1:1)
Шайби: 05:33 Долін (0:1), 27:12 Римар (0:2), 34:20 Долін (0:3), 37:11 Боровський (1:3)
Кращі гравці матчу: Назар Демідов - Даниило Долін

півфінал
«Сузір'я» (Москва, Росія) - ХК «Драгуни» (Можайськ, Росія) 1:5

10.05.2015 (неділя)

матч за 7 місце
ОЦОР 2 (Могильов, Білорусь) - ОЦОР 2006 (Могильов, Білорусь) 6:2

матч за 5 місце
«Юність» (Мінськ, Білорусь) - «Сокіл-2005» (Київ, Україна) 0:2 (0:1; 0:0; 0:1)
Шайби: 09:47 Ополинський (0:1), 30:42 Герасименко (0:2)
Кращі гравці матчу: Арсеній Белік - Олександр Курзенков

Матч за 3 місце
СДЮШОР (Мінськ, Білорусь) - «Сузір'я» (Москва, Росія) 5:6 Б

Фінал
ХК «Драгуни» (Можайськ, Росія) - ОЦОР 1 (Могильов, Білорусь) 2:5

Підсумкове положення команд:

1 місце - ОЦОР 1 (Могильов, Білорусь)
2 місце - ХК «Драгуни» (Можайськ, Росія)
3 місце - «Сузір'я» (Москва, Росія)
4 місце - СДЮШОР (Мінськ, Білорусь)
5 місце - «Сокіл-2005» (Київ, Україна)
6 місце - «Юність» (Мінськ, Білорусь)
7 місце – ОЦОР 2 (Могильов, Білорусь)
8 місце – ОЦОР 2006 (Могильов, Білорусь)

ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ»

b
 
a
 
Проверка тИЦ и PR