КХЛ НХЛ НХЛ ФХУ АХЛ Белый Барс Кременчук Донбасс Львы Заказ такси
Get Adobe Flash player

17.11.2017   ПХЛ U-11  «Спарта-2007»«Сокіл-2007»   0:21   «Сокіл-2007»«Морскі Вовки»   2:4      18.11.2017   ПХЛ U-11  «Сокіл-2007»«Шершні-2007»   3:4Б   «Дніпро»«Сокіл-2007»   4:3      18-19.11.2017   ВЗ U-13  «Калуський Легіон»«Сокіл-2005»   3:4/2:7   ВЗ U-12  «Дніпро»«Сокіл-2006»   5:1/11:1      25-26.11.2017  ЧУ U-16  «Сокіл-2002/03»«Крижинка»    ЧУ U-14  «Донбас-2004» - «Сокіл-2004»      26.01.2014  ЧУ U-16  «Сокіл-2002/03»«Крижинка»    ЧУ U-14  «Донбас-2004» - «Сокіл-2004»

КАЛЕНДАР
befo afte
Січень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Лютий 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Березень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Квітень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Травень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Червень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Липень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Серпень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Вересень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Жовтень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Листопад 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Грудень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
- домашні - виїзні
- збірної - контрольн.
fhu ВСЕУКРАЇНСЬКІ
ЗМАГАННЯ U-12

наступні  

02 - 03
грудня 2017
«Сокіл 2006»
(Київ)
«Шершні»
(Богуслав)
Sokil logo -:-
-:-
Schershny
Київ. Каток Оболонь
-:- та -:-

попередні 

18 - 19
листопада 2017
«Дніпро»
(Херсон)
«Сокіл 2006»
(Київ)
Dnepr 5:1
11:1
Sokil logo
Херсон
16:00 та 12:00
fhu ВСЕУКРАЇНСЬКІ
ЗМАГАННЯ U-13

наступні  

25 - 26
листопада 2017
«Сокіл 2005»
(Київ)
«Київ 2005»
(Київ)
Sokil logo -:-
-:-
DUSCH-2005
Київ. Каток Оболонь
-:- та -:-

попередні 

18 - 19
листопада 2017
«Легіон»
(Калуш)
«Сокіл 2005»
(Київ)
Kalush-Legion 3:4
2:7
Sokil logo
Калуш
10:30 та 10:30

Турнір пам'яті В. П. Уткіна. День перший (04.01.2017р.) + фото

Foto84 50В Києві, на льодовому майданчику спорткомплексу АТЕК, пройшли матчі першого дня турніру.

Фотоогляд 1-го дня

04.01.2016 (середа):

«Сокіл 2005» - «Сокіл 2006» 7:2 (1:1; 6:1)
Шайби:
01:06 Береза (1:0 - більш.), 14:32 Владимирський (Краснощок, 1:1), 21:11 Кравченко (Комосій, 2:1), 22:10 Казанцев (Береза, 3:1 - меньш.), 22:33 Береза (Казанцев, 4:1 - меньш.), 25:20 Владимирський (Грицина, 4:2 - більш.), 29:40 Сімчук (Колесник, Власов, 5:2 - більш.), 30:34 Колесник (Власов, 6:2), 35:31 Береза (Кобзєв, 7:2)

«Крижинка 2005» - «Кривбас 2005» 0:0 (0:0; 0:0)

«Гладіатори» - «Сокіл 2005» 4:0 (0:0; 4:0)
Шайби:
26:44 Смелянський (Волобуєв, 1:0), 31:13 Гловацький (Смелянський, Волобуєв, 2:0), 32:10 Сенік (Морозов, 3:0), 37:42 Волобуєв (4:0)

«Сокіл 2006» - «Кривбас 2005» 2:10 (0:7; 2:3)
Шайби:
01:20 Кремінь (Пасько, Шелковий, 0:1) , 01:50 Таніч (Хромишин, 0:2), 02:25 Кушов (Ширін, 0:3) , 04:19 Хромишин (Сагура, Козачук, 0:4 - більш.), 05:15 Пасько (Бабаян, 0:5 -більш.), 06:54 Кушов (Книга, 0:6) , 11:41 Галаган (Кушов, Тельнов, 0:7), 22:15 Шелковий (Пасько, 0:8),  26:57 Кущов (Лобацевич, 0:9 - меньш.),  34:28 Оксанич (0:10), 36:12 Грицина (Ярощук, Владимирський, 1:10 - більш.), 37:14 Грицина (Ярощук, 2:10)

«Гладіатори» - «Крижинка 2005» 4:1 (1:1; 3:0)
Шайби: 01:40 Волобуєв (1:0), 19:31 Свірчевський (Боярчук, 1:1), 32:54 Желудченко (2:1), 37:29 Симоненко (Гловацький, 3:1) 38:14 Смелянський (Сенік, 4:1)

Шахматка:

Команди 1 2 3 4 5 И В Н П Шайби О
1 Гладіатори (Дніпро)
-:- 4:0 4:1 -:- 2 2 0 0 8-1 4
2 Кривбас 2005 (Кривий Ріг)
-:- -:- 0:0 10:2 2 1 1 0 10-2 3
3 Сокіл 2005 (Київ)
0:4 -:- -:- 7:2 2 1 0 1 7-6 2
4 Крижинка 2005 (Київ)
1:4 0:0 -:- -:- 2 0 1 1 1-4 1
5 Сокіл 2006 (Київ)
-:- 2:10 2:7 -:- 2 0 0 2 4-17 0

Фотоогляд очікуйте пізніше.

ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ»

12:30 «Крижинка 2005» — «Кривбас 2005»
14:00 «Гладіатори» — «Сокіл 2005»
15:30 «Сокіл 2006» — «Кривбас 2005»
17:00 «Гладіатори» — «Крижинка 2005»
Команди ДЮСШ
«Сокіл 2002/2003» (ЧУ)
Команда та тренери
Календар
Шахматка
Турнірна таблиця
«Сокіл 2004» (ЧУ)
Команда та тренери
Календар
Шахматка
Турнірна таблиця
«Сокіл 2005» (ВЗ)
Команда та тренери
Календар
Шахматка
Турнірна таблиця
«Сокіл 2006» (ВЗ)
Команда та тренери
Календар
Шахматка
Турнірна таблиця
«Сокіл 2007» (ВЧК)
Команда та тренери
Календар
Шахматка
Турнірна таблиця
b
 
a
 
Проверка тИЦ и PR