КХЛ НХЛ НХЛ ФХУ АХЛ Белый Барс Кременчук Донбасс Львы Заказ такси
Get Adobe Flash player
КАЛЕНДАР
befo afte
Січень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Лютий 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Березень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Квітень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Травень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Червень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Липень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Серпень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Вересень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Жовтень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Листопад 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Грудень 2017
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
- домашні - виїзні
- збірної - контрольн.
fhu ВСЕУКРАЇНСЬКІ
ЗМАГАННЯ U-12

наступні  

03 - 04
лютого 2018
«Сокіл 2006»
(Київ)
«Дніпро»
(Херсон)
Sokil logo -:-
-:-
Dnepr
Київ. Каток Оболонь
17:30 та 11:15

попередні

16 - 17
грудня 2017
«Крижинка»
(Київ)
«Сокіл 2006»
(Київ)
Kryjinka 2006 5:4
2:1
Sokil logo
Київ. Каток Шалет
17:30 та 09:45
fhu ВСЕУКРАЇНСЬКІ
ЗМАГАННЯ U-13

наступні

13 - 14
січня 2018
«Сокіл 2005»
(Київ)
«Легіон»
(Калуш)
Sokil logo 5:4Б
3:4
Kalush-Legion
Київ. Каток Оболонь.
15:15 та 10:00

попередні 

16 - 17
грудня 2017
«Крижинка»
(Київ)
«Сокіл 2005»
(Київ)
Kryjinka 2005 3:2
1:4
Sokil logo
Київ. Каток Шалет.
14:15 та 11:30
fhu ЧЕМПІОНАТ
УКРАЇНИ U-14

наступні  

03 - 04
лютого 2018
«Кривбас»
(Кривий Ріг)
«Сокіл 2004»
(Київ)
Kryvbas -:-
-:-
Sokil logo
Кривий Ріг.
-:- та -:-

попередні 

27 - 28
січня 2018
«Сокіл 2004»
(Київ)
«Крижинка»
(Київ)
Sokil logo 1:6
1:5
Kryjinka 2004
Київ. Каток Оболонь
17:15 та 10:00

fhu ЧЕМПІОНАТ
УКРАЇНИ U-16

наступні

13 - 14
лютого 2018
«Білий Барс»
(Бров. р-н.)
Сокіл 2002/03
(Київ)
BB brovary -:-
-:-
Sokil logo
-
-:- та -:-

попередні  

27 - 28
січня 2018
Сокіл 2002/03
(Київ)
«Дніпро»
(Херсон)
Sokil logo 0:31
0:21
Dnepr
Київ. Каток Оболонь
12:45 та 12:00

Календар ЧУ U-16 (Юнаки 2001-2002 р.н.)

   Чемпіонат України серед юнаків 2001-02 р.н. (U-16)

   Сезон 2016/2017

1 коло

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
жовтень
15.10.2016 (субота)
- «Галицькі Леви»
Gal Levy logo 5:3
Коледж 2001
16.10.2016 (субота)
- «Галицькі Леви»
Gal Levy logo 8:6
Коледж 2001
22.10.2016 (субота)
protocol «Галицькі Леви» Gal Levy logo 4:3 sokil 70 «Сокіл 2001»
23.10.2016 (неділя)
protocol «Галицькі Леви»
Gal Levy logo 3:5 sokil 70 «Сокіл 2001»
26.10.2016 (середа)
- Коледж 2001 1:8
Piranii logo 1 «Дніпро»
28.10.2016 (п'ятниця)
- Коледж 2001 3:10
Piranii logo 1 «Дніпро»
29.10.2016 (субота)
- «Крижинка 2001» Ldinka 2001 2:3 Gal Levy logo «Галицькі Леви»
protocol «Сокіл 2001» sokil 70 1:7 Gal Levy logo «Галицькі Леви» ЦОП
30.10.2016 (неділя)
- «Крижинка 2001» Ldinka 2001 4:3 Gal Levy logo «Галицькі Леви»
protocol «Сокіл 2001» sokil 70 0:14 Gal Levy logo «Галицькі Леви» ЦОП
листопад
12.11.2016 (субота)
- «Галицькі Леви»
Gal Levy logo 1:10
Piranii logo 1 «Дніпро»
- «Галицькі Леви» ЦОП Gal Levy logo 10:4 Ldinka 2001 «Крижинка 2001»
13.11.2016 (неділя)
- «Галицькі Леви»
Gal Levy logo 3:6
Piranii logo 1 «Дніпро»
- «Галицькі Леви» ЦОП Gal Levy logo 13:3 Ldinka 2001 «Крижинка 2001»
19.11.2016 (субота)
protocol «Сокіл 2001» sokil 70 1:4 Ldinka 2001 «Крижинка 2001»
- «Дніпро» Piranii logo 1 6:5 Gal Levy logo «Галицькі Леви»
20.11.2016 (неділя)
protocol «Сокіл 2001» sokil 70 8:5 Ldinka 2001 «Крижинка 2001»
- «Дніпро» Piranii logo 1 4:2 Gal Levy logo «Галицькі Леви»
грудень
10.12.2016 (субота)
- «Дніпро» Piranii logo 1 11:0 Ldinka 2001 «Крижинка 2001»
11.12.2016 (неділя)
- «Дніпро» Piranii logo 1 11:1 Ldinka 2001 «Крижинка 2001»
13.12.2016 (вівторк)
- «Галицькі Леви» Gal Levy logo 3:14 Gal Levy logo «Галицькі Леви» ЦОП
14.12.2016 (середа)
- «Галицькі Леви» Gal Levy logo 6:11 Gal Levy logo «Галицькі Леви» ЦОП
17.12.2016 (субота)
protocol «Дніпро» Piranii logo 1 13:1 sokil 70 «Сокіл 2001»
18.12.2016 (неділя)
protocol «Дніпро» Piranii logo 1 17:2 sokil 70 «Сокіл 2001»

2 коло

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
грудень
22.12.2016 (четвер)
protocol «Галицькі Леви» ЦОП
Gal Levy logo 10:2 sokil 70 «Сокіл 2001»
23.12.2016 (п'ятниця)
protocol «Галицькі Леви» ЦОП
Gal Levy logo 11:2 sokil 70 «Сокіл 2001»
24.12.2016 (субота)
- «Галицькі Леви» Gal Levy logo 5:4 Ldinka 2001 «Крижинка 2001»
25.12.2016 (неділя)
- «Галицькі Леви» Gal Levy logo 2:3 Ldinka 2001 «Крижинка 2001»
січень
14.01.2017 (субота)
- «Крижинка 2001» Ldinka 2001 1:9 Piranii logo 1 «Дніпро»
15.01.2017 (неділя)
- «Крижинка 2001» Ldinka 2001 2:10 Piranii logo 1 «Дніпро»
28.01.2017 (субота)
- «Дніпро» Piranii logo 1 12:2 Gal Levy logo «Галицькі Леви»
29.01.2017 (неділя)
- «Дніпро» Piranii logo 1 23:3 Gal Levy logo «Галицькі Леви»
лютий
04.02.2017 (субота)
- «Крижинка 2001» Ldinka 2001 3:8 Gal Levy logo «Галицькі Леви» ЦОП
protocol «Сокіл 2001» sokil 70 8:1 Gal Levy logo «Галицькі Леви»
05.02.2017 (неділя)
- «Крижинка 2001» Ldinka 2001 2:7 Gal Levy logo «Галицькі Леви» ЦОП
protocol «Сокіл 2001» sokil 70 2:4 Gal Levy logo «Галицькі Леви»
11.02.2017 (субота)
protocol «Крижинка 2001»
Ldinka 2001 2:5 sokil 70 «Сокіл 2001»
12.02.2017 (неділя)
protocol «Крижинка 2001»
Ldinka 2001 0:3 sokil 70 «Сокіл 2001»
18.02.2017 (субота)
- «Галицькі Леви» ЦОП
Gal Levy logo 3:2 Б
Piranii logo 1 «Дніпро»
19.02.2017 (неділя)
- «Галицькі Леви» ЦОП
Gal Levy logo 5:6
Piranii logo 1 «Дніпро»
25.02.2017 (субота)
- «Галицькі Леви» ЦОП Gal Levy logo 14:6 Gal Levy logo «Галицькі Леви»
26.02.2017 (неділя)
- «Галицькі Леви» ЦОП Gal Levy logo 8:2 Gal Levy logo «Галицькі Леви»

3 коло

Пр. Команда А Рахунок Команда Б
березень
04.03.2017 (субота)
protocol «Сокіл 2001» sokil 70 2:7 Piranii logo 1 «Дніпро»
05.03.2017 (неділя)
protocol «Сокіл 2001» sokil 70 6:10 Piranii logo 1 «Дніпро»
11.03.2017 (субота)
protocol «Сокіл 2001» sokil 70 6:4 Gal Levy logo «Галицькі Леви»
- «Крижинка 2001» Ldinka 2001 1:8 Gal Levy logo «Галицькі Леви» ЦОП
12.03.2017 (неділя)
protocol «Сокіл 2001» sokil 70 5:4 Б Gal Levy logo «Галицькі Леви»
- «Крижинка 2001» Ldinka 2001 4:8 Gal Levy logo «Галицькі Леви» ЦОП
18.03.2017 (субота)
- «Дніпро» Piranii logo 1 22:0 Ldinka 2001 «Крижинка 2001»
protocol «Галицькі Леви» ЦОП
Gal Levy logo 10:3 sokil 70 «Сокіл 2001»
19.03.2017 (неділя)
- «Дніпро» Piranii logo 1 7:1 Ldinka 2001 «Крижинка 2001»
protocol «Галицькі Леви» ЦОП
Gal Levy logo 9:4 sokil 70 «Сокіл 2001»
27.04.2017 (понеділок)
protocol «Дніпро» Piranii logo 1 10:2 sokil 70 «Сокіл 2001»
28.04.2017 (вівторок)
protocol «Дніпро» Piranii logo 1 10:2 sokil 70 «Сокіл 2001»
квітень
01.04.2017 (субота)
- «Галицькі Леви» ЦОП Gal Levy logo -:- Gal Levy logo «Галицькі Леви»
02.04.2017 (неділя)
- «Галицькі Леви» ЦОП Gal Levy logo -:- Gal Levy logo «Галицькі Леви»
08.04.2017 (субота)
- «Галицькі Леви»
Gal Levy logo -:-
Piranii logo 1 «Дніпро»
protocol «Крижинка 2001»
Ldinka 2001 -:- sokil 70 «Сокіл 2001»
09.04.2017 (неділя)
- «Галицькі Леви»
Gal Levy logo -:-
Piranii logo 1 «Дніпро»
protocol «Крижинка 2001»
Ldinka 2001 -:- sokil 70 «Сокіл 2001»
15.04.2017 (субота)
- «Дніпро» Piranii logo 1 -:- Gal Levy logo «Галицькі Леви» ЦОП
- «Галицькі Леви» Gal Levy logo -:- Ldinka 2001 «Крижинка 2001»
16.04.2017 (неділя)
- «Дніпро» Piranii logo 1 -:- Gal Levy logo «Галицькі Леви» ЦОП
- «Галицькі Леви» Gal Levy logo -:- Ldinka 2001 «Крижинка 2001»
Проверка тИЦ и PR